Shqipëri Kosovë Maqedoni REZULTATET E ZGJEDHJEVE 2015
 
 
      139.38
      1.1240
      61.534
      1.0903
 
      124.00
      0.8897
      54.747
      0.9700
 
      0.0072
      0.0081
      0.0053
      0.0078
 
      0.0163
      0.0183
      0.0119
      0.0177
16:59 - 07/10/2015
Më të lexuarat
Video Lajme
Foto Lajme
Llafet e Dynjasë
 
 
Andi Bushati
Lapsi
 
 
Edmond Tupja
Panorama
 
 
Iljasa Salihu
Albeu.com
 
 
Artan Fuga
 
 
Andi Bushati
 
 
Edmond Tupja
Panorama
 
A duhet që Shqipëria dhe Kosova të pranojnë refugjatë sirian?
56.23 %
37.14 %
6.62 %
Total 4892 Vota!
 
Ja formacioni i Serbisė ndaj Shqipėrisė (FOTO LAJM)

Lajme tė mira pėr trajnerin e Serbisė Radovan Curcic, i cili ka rikuperuar dy yjet Kolarov dhe Matic. Me riaftėsimin e kėtyre dy futbollistėve gjasat janė qė Serbia tė zbresė me kėtė formacion nė fus

 
Noizy bėn thirrje pėr qetėsi pėr ndeshjen

Noizy i ka bėrė thirje sot qytetarėve qė tė ruajnė qetėsinė, e tu tregojnė serbėve se jemi ndryshe nga ata. Postimin ai e ka pėrcjellė me anė tė njė statusi nė Instagram, ndėrsa uron pėr fitore. "L

 
Policia e Tiranės ka arrestuar mėngjesin e sotėm Ismail Morinėn, tė njohur ndryshe edhe si “Ballist” Morina, ndėrsa nė fuoristradėn e tij ka gjetur njė pistoletė TT me 30 fishekė si dhe 30 bileta pėr ndeshjen Shqipėri-Serbi.

Policia e Tiranės ka arrestuar mėngjesin e sotėm Ismail Morinėn, tė njohur ndryshe edhe si “Ballist” Morina, ndėrsa nė fuoristradėn e tij ka gjetur njė pistoletė TT me 30 fishekė si dhe 30 bileta pėr ndeshjen Shqipėri-Serbi.